AMA FILM ACADEMY to szczególna szkoła filmowa

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
art

AMA FILM ACADEMY to szczególna szkoła filmowa otwierająca wiele możliwości w wielu dziedzinach przemysłu filmowego. Powołali ją do życia filmowcy z wieloletnim doświadczeniem. Zdobywanie wiedzy i umiejętności filmowych odbywa się w nowoczesnych warunkach. Szkołę filmową Warszawa otworzył Piotr Lenar. Wykładał na wielu uczelniach filmowych w Polsce i za granicą. W szkole wykładają uznani i aktywni zawodowo twórcy filmowi. Wśród nauczycieli AMAFILM ACADEMY są reżyserzy, aktorzy, operatorzy i scenarzyści, także scenografowie, dźwiękowcy, technicy filmowi, asystenci filmowi, technolodzy i technicy oraz specjaliści od teorii filmu.

W szkole filmowej Warszawa można poszerzyć wiedzę i umiejętności na temat reżyserii, produkcji filmowej, gry aktorskiej, realizacji dźwięku i obrazu, sztuki operatorskiej, dziennikarstwa multimedialnego i postprodukcji. Szkoła filmowa od zarania swojej działalności wierna jest idei – szerokiego otwarcia na potrzeby swoich uczniów. W szkole filmowej Warszawa można kształcić się na danym kierunku, np. reżyseria, ale można także pobierać naukę na kilkudniowych zajęciach, jak warsztaty. Każda forma kształcenia przybliża uczestnikom tajniki sztuki filmowej. Podstawy teoretyczne i praktyka wyniesione ze szkoły filmowej Warszawa to cenny zasób wiedzy i umiejętności pomocny w zrealizowaniu się http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ szkoła filmowa Warszawa w branży filmowej.

Komentarze: 1


noavatar.png
Urban 2021-11-08

Prędko zawołał Hanię o gałąź, przetrwał uraczony spośród pociechą a po ślubie wywiózł ją do Stolicy, gdzie pobrał funkcję w Zespole Międzynarodowym Armia Własnego.