AMA FILM ACADEMY – wyjątkowa szkoła

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
art

AMA FILM ACADEMY – wyjątkowa szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które buduje już swoją historię. Wielu twórców kinematografii ceni angażowanie się szkoły amafilmacademy.pl filmowej w edukowanie rozwijające horyzonty wiedzy i kompetencji przydatnych w świecie filmu. Szkoła powstała jako wynik twórczego wysiłku osób związanych od lat z filmem. W tej renomowanej placówce filmowej można poszerzyć wiedzę a także umiejętności pożyteczne na drodze kariery zawodowej. Pomysłodawcą szkoły jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży filmowej osiągnął bardzo dużo. Wykładał w wielu miejscach w Polsce i za granicą.

W szkole filmowej profesorami są czynni zawodowo reżyserzy, operatorzy, scenarzyści, technicy i profesjonaliści od dźwięku, wykładają również znani aktorzy oraz specjaliści od zagadnień teoretycznych.

W szkole filmowej Warszawa studenci mają możliwość m.in. poszerzenia wiedzy i umiejętności praktycznych na temat produkcji i postprodukcji filmu, reżyserii, pracy operatora i związanej z udźwiękowieniem. Szkoła filmowa od początku funkcjonowania jest placówką otwartą na potrzeby słuchaczy. Zgłębienie wiedzy w zakresie kinematografii jest w zasięgu ręki, jeśli pracuje się się z profesjonalistami. Można studiować na określonym kierunku, jak i na wybranych warsztatach.

Zapraszamy do tej wyjątkowej placówki związanej z życiem filmu. Nauka u nas jest pożyteczna i sprawi Wam wiele radości.

Komentarze: 1


noavatar.png
Stelmaszczyk 2021-08-19

Potem zaprosił Hanię o grabę, przetrwał zbyty z żarliwością tudzież po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie dotrwał synekurę w Komitecie Światowym Wojska Rodzimego.